Ünlü çift evleniyor: İki düğün yapacak çiftin nikah tarihi belli oldu!

Lucas Torreira, Galatasaray’a geldiği ilk günden beri gösterdiği performansla taraftarında gönlünde taht kurmuştu. Yıldız futbolcu, geçtiğimiz sezon fanatik Galatasaraylı olarak bilinen güzel oyuncu Devrim Özkan’la tanışmıştı.

Flört eden ikilinin arasına kara kedi girmişti. İddialara göre, Uruguaylı futbolcu Torreira’nın şartlı evlilik teklifiyle sona ermişti. Özkan, Torreira’nın “Oyunculuğu bırak gel seni sultanlar gibi yaşatayım” şeklindeki yaklaşımı karşında şoke olunca, resti çekip ve ilişkiyi sonlandırmıştı.

Takvim’in haberine göre; Yaşananların ardından ikili bir süre ayrı kalsa da yeniden barıştı. Sosyal medyadan da aşklarını duyuran çift, birbirlerini Instagram hesaplarından paylaşıp, her şeyi gözler önüne sermişti.

İlişkiyi bir süre inkar eden Özkan, kameralara da, “Her şey göründüğü gibi” diyerek aşkını haykırmıştı. Güzel oyuncuya körkütük aşık olan ve evlenmeyi çok isteyen Torreira, sonunda Özkan’ı ikna etti. İddialara göre çift, Süper Lig sezonunun bitmesinin ardından nikah masasına oturacak. Çift, İstanbul ve Uruguay olmak üzere iki düğün yapacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx